20% sleva na jeden produkt + odměna až 2 % při platbě kartou

20% sleva na jeden produkt

Sleva 20 % platí v uvedeném termínu po předložení kuponu v prodejnách KIKA. Sleva z dosavadních prodejních cen. Nevztahuje se na elektrospotřebiče, textilní značky JOOP!, Marc O’Polo a PIP STUDIO, kuchyně Blogg, zboží ve výprodeji, uvedené v letáku, s označením „Super cena“, „Akce “ a na již uzavřené kupní smlouvy. Slevy není možné kumulovat.
Stáhnout kupon
DNÍ DO KONCE

Odměna až 7 % při platbě kartou

Kreditní karta 2
Debetní karta 1

Odměna platí na veškeré zboží a služby, které jsou nabízeny ve všech obchodních domech KIKA v ČR a v eshopu. Odměna se však nevztahuje na platby za občerstvení v KIKA restauracích.

Získejte k 2% odměně  dalších 5 % s kreditní kartou MoneyCard Smart.

Karta MoneyCard Smart odměňuje Vaše nákupy u vybraných obchodníků v ČR. Více na www.moneta.cz/smart.   

Odměnu získáte nejen při přímé platbě kartou, ale i za platbu převodem na bankovní účet kika 2423242/0800, pokud ho provedete kreditní kartou prostřednictvím Internet Banky nebo bankomatu MONETA Money Bank, popřípadě debetní kartou - ale to pouze na bankomatu MONETA Money Bank.

KIKA

Rakouská společnost KIKA je jednička v nápadech pro moderní bydlení. V České republice je zastoupena 9 obchodními domy a prodejnou KIKA CITY, která je zaměřena na bytové doplňky a dekorace.
Svým zákazníkům poskytuje komplexní služby, týkající se nábytku a bytových doplňků. KIKA dokáže splnit požadavky a nároky moderního bydlení. KIKA nabízí velký výběr nábytku a bytových doplňků, a proto je jisté, že si každý zákazník bude moci vybrat podle svého vkusu i možností.

 

www.kika.cz