20 % sleva na Vámi vybraný The PUB BURGER

20 % Sleva na BURGER

Sleva na Vámi vybraný The PUB BURGER Vám bude poskytnuta po předložení kuponu obsluze restaurace. Tato akce nelze kombinovat s ostatními slevami s vyjímkou bene+. Seznam restaurací The Pub naleznete na www.thepub.cz.

Navíc při platbě kreditní či debetní kartou s bene+ získáte odměnu 2 % nebo 1 % zpět ze zaplacené částky. V době od 18:00 hod. do 06:00 hod. jsou odměny navýšené na 6 % při platbě kreditní kartou a 3 % při platbě debetní kartou.
Stáhnout kupon
DNÍ DO KONCE

Navýšená odměna

Kreditní karta 6
Debetní karta 3
Odměna platí na veškeré pokrmy a nápoje z nabídky restaurací The PUB.

Navýšená odměna 6 % při platbě kreditní a 3 % při platbě debetní kartou v době od 18:00 hod do 6:00 hod a po celý víkend.

V době od 11:00 do 18:00 hod od pondělí do pátku jsou odměny ponížené na 2 % při platbě kreditní a 1 % při platbě debetní kartou.

THE PUB

Toužíte načepovat ten dokonalý, orosený půllitr Plzně? V The PUB máte jedinečnou možnost stát se výčepním přímo u Vašeho stolu.
 
Rituál spojený s vychutnáním nejlepšího piva tak prožijete od samotného začátku. Dáváte přednost čepování na hladinku, klasice s čepicí, nebo si dáte raději Čochtana, Mlíko či Šnyt? Vyzkoušejte je všechny!
 
Čepování je výzva, u které si užijete spoustu zábavy. Zapojte se do online pivní hry a sdílejte své zážitky přes sociální sítě na našich obrazovkách. Bude to zábava.
 
K dobrému pivu nesmí chybět skvělé jídlo. Vybírejte ze široké nabídky našich domácích burgerů. Všechna naše znamenitá jídla Vám uvaří Kuchař roku a šéfkuchař konceptu The PUB Tomáš Kourek. Máte tak výjimečnou příležitost ochutnat jídla přímo od mistra.
 
Přijďte k nám, těšíme se na Vás. JÍDLO. PITÍ. ŽIVOT. THE PUB.

www.thepub.cz