Odměna až 3 % při platbě kartou

Odměna až 3 % při platbě kartou

Kreditní karta 3
Debetní karta 1,5
Odměna platí na veškeré vstupenky a poukázky, které nabízí společnost Ticketpro Česká republika a které můžete zakoupit buď přes internet na www.ticketpro.cz nebo na 2 prodejních místech Ticketpro v Praze (Prague Tourist Center a Rokoko), případně v Pasáži Lucerna, kde je otevřeno pouze při akcích.

Odměnu získáte nejen při přímé platbě kartou, ale i za platbu formou převodu peněz na bankovní účet TICKETPRO 286938079/5500, provedený kreditní kartou prostřednictvím Internet Banky či bankomatu MMB a debetní kartou pouze na bankomatu MMB.

U některých akcí může být díky organizátorům akce připočten k ceně poplatek za zpracování karetní transakce (týká se platby jakoukoliv platební kartou). Děkujeme za pochopení.

TICKETPRO

Ticketpro - Vaše vstupenka do světa zábavy. Nejúspěšnější komerční pobočka Ticketpro byla založena v roce 1992 jako první plně počítačová síť pro prodej vstupenek ve střední a východní Evropě. Již 19 let zaujímá Ticketpro na českém ticketingovém trhu přední postavení. V současnosti prodává v ČR více než 2 miliony vstupenek ročně na průměrně 3 500 akcí měsíčně. Společnost zajišťovala prodej vstupenek na akce jako např. Rolling Stones, Pražské jaro, Madonna, Pink, atd. a za celou dobu své existence prodala přes 20 milionů vstupenek. Ticketpro zajišťuje předprodej vstupenek prostřednictvím své prodejní sítě, kterou tvoří internetový prodej, obchodní oddělení společnosti a síť s více než 900 prodejními místy po celé ČR.
www.ticketpro.cz