Odměna až 3 % za platbu kartou

Odměna až 3 % za platbu kartou

Kreditní karta 3
Debetní karta 1,5
Odměna platí na veškeré vstupenky a poukázky, které nabízí společnost Ticketpro Česká republika a které můžete zakoupit buď přes internet na www.ticketpro.cz nebo na 2 prodejních místech Ticketpro v Praze (Rokoko), případně v Pasáži Lucerna, kde je otevřeno pouze při akcích.

Odměnu získáte nejen při přímé platbě kartou, ale i za platbu formou převodu peněz na bankovní účet TICKETPRO 286938079/5500, provedený kreditní kartou prostřednictvím Internet Banky či bankomatu MMB a debetní kartou pouze na bankomatu MMB.

U některých akcí může být díky organizátorům akce připočten k ceně poplatek za zpracování karetní transakce (týká se platby jakoukoliv platební kartou). Děkujeme za pochopení.

TICKETPRO

Ticketpro - vaše vstupenka do světa zábavy. Nejúspěšnější komerční pobočka Ticketpro byla založena v roce 1992 a zaujímá přední postavení na českém ticketingovém truhu. V únoru 2017 se Ticketpro stalo součástí skupiny Ticketmaster přední světové ticketingové společnosti, která působí ve 30ti zemích světa. Spolu máme více 65 let zkušeností. Ticketpro zajišťuje předprodej vstupenek prostřednictvím své prodejní sítě, kterou tvoří internetový prodej, obchodní oddělení společnosti a síť s více než s 800 prodejními místy po celé ČR. Vstupenky mají formu E-Ticketu, M-Ticketu, nebo klasické vstupenky.   
www.ticketpro.cz