-15 % na vše u největších partnerů bene+

-15 % na vše u největších partnerů bene+

Kreditní karta 15
Debetní karta 15
Od soboty 24. do neděle 25. 11. 2018 nakoupíte u našich vybraných partnerů bene+ se zvýhodněním až 1.000 Kč. Při nákupech stačí použít kreditní či debetní kartu MONETA Money Bank s bene+ a o zbytek se postaráme my! Nejpozději do měsíce od skončení akce Vám 15 % z nákupu vrátíme na kartu nebo běžný účet.

Partneři, u kterých je akce platná: BENU Lékárna, Datart, Pet Center, CineStar, Luxor, POMPO, KIKA, CK Blue Style, HUSKY, DámeJídlo.cz, Květiny Flamengo, Marionnaud, ZOOT, SCANquilt, eiffel optic, ticketmaster, Corial, SAM 73, PRO-DOMA STAVEBNINY a The PUB.

Akce platí téměř v 1.000 prodejnách, podívejte se ZDE.

Akce se vztahuje také na platby kartou v e-shopech: ZOOT, KIKA, BENU Lékárna, Datart, CineStarHUSKY, SCANquilt, Marionnaud a ticketmaster.

Podmínky akce naleznete zde.

bene+

Věrnostní program bene+ od MONETA Money Bank je automaticky zapnut majitelům kreditních karet bene+, MoneyCard Smart, MoneyCard Gold a kreditních karet VISA a držitelům jakékoli debetní karty k běžnému účtu, kromě platební karty Maestro vydané k účtu Dětský Genius.

Jak bene+ funguje?

Za každou platbu kartou v partnerské síti získáte odměnu. Odměna je dané procento ze zaplacené částky. Každý měsíc, zpětně a bez podmínek, připíšeme na Váš běžný či karetní účet odměnu ve formě reálných peněz.

Užijte si Štědrý víkend a ušetřete 15 % ze svých nákupů!

www.beneplus.cz/vanoce